Lidský mozek je úžasný- pracuje 24 hodin denně a přestane jen když se zamiluje.

Leden 2016

Třetí schůzka, abstinent for ever aneb oni mají manuál?

31. ledna 2016 v 17:00 | Alice |  Zápisky jedné..
Zdravím všechny čtenáře.
Dneska bych se chtěla podělit o trapně- vtipnou zkušenost.
Na začátku bych se ale chtěla vážně zeptat- jsou někde (jestli, tak prosím, kde?) nějaká pravidla, kterými každý dobrý vztah musí projít, jinak to není ono? Myslím taková ta, která mají napsaná v předmluvě inspired by americké romantické komedie, které mají čím dál tím větší oblibu.

Napsat či nenapsat jako první- to je oč tu běží!

30. ledna 2016 v 16:30 | Alice |  "Filosofické" myšlenky
Zdravím všechny čtenáře.
Dneska jsem se rozhodla napsat o něčem, co mě vážně trápí. A vážně tomu pořádně nerozumím. A vážně vážně bych tomu ráda přišla na kloub.

Jak TO všechno začalo aneb seznamka pro nejnáročnější

29. ledna 2016 v 16:00 | Alice |  Zápisky jedné..
Zdravím všechny imaginární (možná ne!!) čtenáře.
Dneska bych Vám ráda pověděla, jak se může stát, že vysokoškolačka žijící sama v bytečku jen s pejskem, abstinentka, nepařící člověk, samotář..
Dobře, končím! Prostě chci Vám vyprávět, jak se stalo, že jsem potkla jeho.

Začátek?

28. ledna 2016 v 17:40 | Alice |  Zápisky jedné..
Zdravím všechny imaginární čtenáře.
Na úvod toho všeho bych se chtěla představit. Ano, je to trapné a očekávané, ale já si myslím, že se hodí něco o mně říct. Minimálně to, že je mi 20 let.
Ano 20. A ano založila jsem si blog. Ne, je mi jedno, jak moc trapné to je (stejně to nikdo nečte). Ano, rozhodně není můj první.
Blogování jsem zkusila už ve svých 13let, tehdy byla takový móda. Vydrželo mi to ale chvilku, protože jsem měla utkvělou představu, že budu mít hned první týden tisíc fanoušků a taky proto, že jsem nevěděla, o čem psát. Ehm gratulujeme, nejlepší klima na to začít psát.
To bylo ale kdysi. Teď je to jiné (snad :)). Teď je mi 20 let a mám problém. Tedy pro mě to problém je. Pro někoho slast, radost, kterou většina poprvé prožije nejméně v již zmíněných 13ti.
K věci- zamilovala jsem se. Poprvé v životě. A ano, to je přesně ten problém. Sebevědomě bych ráda řekla, že jsem silně racionální člověk a perefkcionalista, který když nedělá přes den něco užitečného a nemá každou hodinu zorganizovanou do puntíku tak šílí. A teď mi přijde do cesty člen opačného pohlaví a vše se hroutí. Je to jako když bych se propadala do hluboké propasti zhulená a v naprosté euforii.
Ano, pokud jsi tu, milý čtenáři, a došel jsi až sem tak moc gratuluji a děkuji. Dobírám se totiž k jádru pudla- proto jsem se teĎ rozhodla založit blog.
Protože mám v sobě tisíc myšlenek a potřebuje je dát ven. Protože si naivně (už jsme u toho!) myslím, že se třeba najdou další individua naší planetě, kteří to mají podobně. A že (viz prostředek článku, člověk mění názory velice rychle) bude někdo, kdo to bude číst. A kdo si řekne to mám stejně! Nebo to mám jinak!
Na závěr bych chtěla říct, že bych si přeci jen alespoň jednoho čtenáře přála, alespoň někdy v budoucnu. A vůbec bych se neurazila, kdyby se našel i nějaký kluk, který by se cítil stejně. Nebo kterého by zajímalo, co se holkám (mně) honí hlavou. Vaše,
Zatím plná euforie a chuti psát,
Alice