Lidský mozek je úžasný- pracuje 24 hodin denně a přestane jen když se zamiluje.

Začátek?

28. ledna 2016 v 17:40 | Alice |  Zápisky jedné..
Zdravím všechny imaginární čtenáře.
Na úvod toho všeho bych se chtěla představit. Ano, je to trapné a očekávané, ale já si myslím, že se hodí něco o mně říct. Minimálně to, že je mi 20 let.
Ano 20. A ano založila jsem si blog. Ne, je mi jedno, jak moc trapné to je (stejně to nikdo nečte). Ano, rozhodně není můj první.
Blogování jsem zkusila už ve svých 13let, tehdy byla takový móda. Vydrželo mi to ale chvilku, protože jsem měla utkvělou představu, že budu mít hned první týden tisíc fanoušků a taky proto, že jsem nevěděla, o čem psát. Ehm gratulujeme, nejlepší klima na to začít psát.
To bylo ale kdysi. Teď je to jiné (snad :)). Teď je mi 20 let a mám problém. Tedy pro mě to problém je. Pro někoho slast, radost, kterou většina poprvé prožije nejméně v již zmíněných 13ti.
K věci- zamilovala jsem se. Poprvé v životě. A ano, to je přesně ten problém. Sebevědomě bych ráda řekla, že jsem silně racionální člověk a perefkcionalista, který když nedělá přes den něco užitečného a nemá každou hodinu zorganizovanou do puntíku tak šílí. A teď mi přijde do cesty člen opačného pohlaví a vše se hroutí. Je to jako když bych se propadala do hluboké propasti zhulená a v naprosté euforii.
Ano, pokud jsi tu, milý čtenáři, a došel jsi až sem tak moc gratuluji a děkuji. Dobírám se totiž k jádru pudla- proto jsem se teĎ rozhodla založit blog.
Protože mám v sobě tisíc myšlenek a potřebuje je dát ven. Protože si naivně (už jsme u toho!) myslím, že se třeba najdou další individua naší planetě, kteří to mají podobně. A že (viz prostředek článku, člověk mění názory velice rychle) bude někdo, kdo to bude číst. A kdo si řekne to mám stejně! Nebo to mám jinak!
Na závěr bych chtěla říct, že bych si přeci jen alespoň jednoho čtenáře přála, alespoň někdy v budoucnu. A vůbec bych se neurazila, kdyby se našel i nějaký kluk, který by se cítil stejně. Nebo kterého by zajímalo, co se holkám (mně) honí hlavou. Vaše,
Zatím plná euforie a chuti psát,
Alice
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anonym | 28. ledna 2016 v 18:54 | Reagovat

Jsem tvůj první čtenář :D  :D

2 Lukáš Fangovich | Web | 28. ledna 2016 v 19:30 | Reagovat

Anonym mně, bohužel, předběhl. Tak já se tedy nazvu jenom čtenářem. Blogy jsou jako deníček skvělé, takže mi nezbývá než jen popřát hodně štěstí s psaním. :-)

3 Alice | Web | 28. ledna 2016 v 20:20 | Reagovat

[2]:Teda, jsem vážně v šoku :) :). Děkuji moc! Tobě taky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama