Lidský mozek je úžasný- pracuje 24 hodin denně a přestane jen když se zamiluje.

Příkaz vypnout mozek a trochu té šikovnosti splněn

3. února 2016 v 18:30 | Alice |  "Filosofické" myšlenky
Zdravím všechny čtenáře.
Uvědomila jsem si, že tento (zatím) (možná) skromný blog začíná mít trochu charakter věčného stěžování na vztah a kluky obecně- to, prosím Vás, není pravda. Najdou se i hezké chvíle. Jen... mě trápí ty méně pěkné. Alespoň pro mě.


A právě tady mi přijde ta největší nespravedlnost na světě. Já nechci být gendrově nějak netaktní, ale.. Prostě je spousty biologických faktorů, které připraví člověka na vztah (o detailech se vážně zmiňovat nebudu, to je pro mě supertabu).
Kde je tedy ta spravedlnost, že zatímco muži jsou zázračně obdarování nadpřirozenou dokonalostí a schopností dělat skoro cokoliv, holky jsou obvyke obdarované "roztomilou" nešikovností a náhlými výpadky zdravého rozumu. Nechci z toho dělat drama (ehm ehm zase), ale je to tak! Zcela objektivně! Nebo alespoň v mých očích. Zatímco pan M. nikdy se mnou neřekl žádný nesmysl, neupadl a nespálil jídlo, mě se vedou věci, které se mi za celý život tak najednou nestaly.
Nikdy jsem nebyla šikovné dítě, byla jsem přesně taková ta holčina, která kolena i lokty nemá jiná, než fialová. Ale aby se mi během pár měsíců chození podařilo asi stokrát upadnout (jednou jsem to šikovně svedla na nedalekou továrnu Petrof, která mě natolik zaujala, že jsem ztratila balanc- omlouvám se, můj milovaný hudební světe), málem skřípnout pana M. ve výtahu, bouchat se, kam to jen jde a shodit mu na zem telefon (to naštěstí neviděl)- to mi i na mě přijde značně nenormální. Plus přidejme projev, který rozhodně neodpovídá vysokoškolskému vzdělávání.
Minule například jsem ho šla doprovodit na autobusovou zastávku, odkud jel do práce (brigádu). Nejen, že jsem automaticky řekla "pozdravuj" (nemá koho, nikoho tam neznám a mě taky nikdo ne), ale tak sjem řekla papa. PAPA! To mi nikdy předtím z pusy nevyšlo a dokonce napsané mi to přijde hrozně nepřirozené.
Ach jo, proč nemůžu být jako ta superhrdinka amerických (už zase!) filmů, co elegatně pohodí vlasy a na vysokých podpatkách zvládne psí kusy?
Vaše,
Studem rudá a nadavající, že by měla psát kratší články,
Alice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Fangovich | Web | 3. února 2016 v 21:35 | Reagovat

Piš články tak dlouhé, jak chceš, nehleď na nějaké normy (které ani neexistují). Jde vidět, že pan M. prostě trému nemá. No jo, každý si tím asi jednou projde. :-)

2 Alice | Web | 4. února 2016 v 7:34 | Reagovat

[1]: Díky :-). To je fakt, on už je prostě zkušený hráč :-). Tak snad to brzo opustí i mne ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama